Bad boy 2020 cały film

O czym jest Bad boy 2020 cały film ?

W Bad Boy 2020 online, który został wydany na Netflix w Polsce zaledwie sześć tygodni po otwarciu w kin, Stuhr gra dobrego policjanta Piotra ze swoim złym bratem Pawłem (Antoni Królikowski), przestępcą. Kiedy byli dziećmi, Paweł zabił swojego agresywnego ojca, który był oddanym fanem piłki nożnej – a raczej chuliganem. Teraz w jego ślady idzie Paweł, który jest skłonnym do przemocy liderem tutejszych „pseudokibiców”.

Chcąc osiągnąć sukces: planuje przejąć ukochany klub piłkarski i zarobić mnóstwo pieniędzy na sprzedaży narkotyków. Piotr wszczyna śledztwo w sprawie swojego brata z pomocą Oli (Katarzyna Zawadzka, nowa muza Vegi), tajnej policjantki i prawniczki, która udaje narzeczoną Piotra. Zaczyna infiltrować świat złego brata i oczywiście zakochuje się w nim, także dlatego, że jest znacznie lepszym kochankiem niż Piotr.

W świecie Vegi kobiety pragną emocji i mocy tak samo jak mężczyźni i prawdopodobnie będzie to jeden z tematów, który tak dobrze rezonuje wśród żeńskiej publiczności i obsady. Bad Boy 2020 cały film to dobra wizytówka stylu polskiego sternika – jest wiele brutalnych scen, kilka pościgów samochodowych, ujęcia z drona i żwawe, pełne obsceniczności dialogi. To, co wydaje się być podstawową ideą w filmach Vegi (patrz np. Kobiety Mafii czy trylogia Pitbull’a), to uniwersalne poczucie głębokiej nieufności wobec wszelkiego rodzaju systemów – medycznych, politycznych, sprawiedliwośc.

Słowami zakończenia

To jest dżungla, a jedynym sposobem, aby się rozwijać, wyrównać lub często przeżyć, jest użycie bezmyślnego i bezkompromisowego języka pięści: szturchanie ludzi zamiast rozumowania i pobłażanie zamiast kłótni lub negocjacji. Polska, z ogólną nieufnością do rządu i instytucji publicznych, jest głównym celem mrocznych i – miejmy nadzieję, paranoicznych – wizji Vegi.

Jego filmy nie tylko zapewniają prostą rozrywkę w stylu fast-food, ale może na głębszym poziomie także egzorcyzmują ze strachu, że żyjemy w najgorszym możliwym świecie. Dlaczego więc ktoś miałby obchodzić pandemię, która po prostu przychodzi i odchodzi? Bad Boy został wyprodukowany przez Patryka Vegę za pośrednictwem polskiego studia Vega Investments. Polskim dystrybutorem jest Kino Świat, a film jest dostępny na Netflix w Polsce od 8 kwietnia.

Give a Comment